Polski English
Papiery graficzne
Grupa: Offset
Rodzina: Amber
Kolor: Biały
Dostępna gramatura: 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 150, 170, 200, 240, 300

Charakterystyka:

Amber Graphic to biały, niepowlekany papier graficzny, przeznaczony do druku książek, słowników, podręczników, materiałów reklamowych, broszur i katalogów, zarówno jedno, jak i wielobarwnych. Tak szeroki wachlarz zastosowań jest możliwy dzięki bogatej ofercie gramaturowej. Amber Graphic charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami drukowymi. Amber Graphic jest dostarczany zarówno w arkuszach, jak i w zwojach. Papier jest dostępny z certyfikatami FSCTM i PEFC.

Grupa: Offset
Rodzina: Amber
Kolor: Biały
Dostępna gramatura: 70, 80, 90

Charakterystyka:

Amber Volume to biały, niepowlekany, bezdrzewny papier o dużym stopniu spulchnienia, przeznaczony do druku książek, słowników, broszur, katalogów, podręczników szkolnych i akademickich. Zastosowanie papieru objętościowego daje w efekcie końcowym produkt o dobrych właściwościach wytrzymałościowych, a zarazem pozwala na obniżenie masy publikacji. Amber Volume jest dostarczany zarówno w arkuszach, jak i w zwojach. Papier jest dostępny z certyfikatami FSCTM i PEFC.

Grupa: Offset
Rodzina: Amber
Kolor: Biały
Dostępna gramatura: 70, 80, 90, 100, 120, 160

Charakterystyka:

Amber Preprint to nowoczesny, niepowlekany papier o wysokiej białości, przeznaczony do personalizowanej korespondencji seryjnej, papierów firmowych, faktur i materiałów reklamowych. Papier spełnia wymogi standardów DIN 6723 i 6724-1 co gwarantuje przydatność papieru do stosowania w czytnikach OCR. Amber Preprint doskonale nadaje się do druku cyfrowego oraz ma gwarancję przydatności do drukarek laserowych, nawet po wykonaniu poddruku na maszynie offsetowej. Dzięki jego właściwościom stosowany jest w szybkich kopiarkach i drukarkach. Amber Preprint jest dostarczany zarówno w arkuszach, jak i w zwojach. Papier jest dostępny z certyfikatami FSCTM i PEFC.

Grupa: Kreda
Rodzina: Arctic
Kolor: Biały
Dostępna gramatura: 90, 100, 115, 130, 150, 170, 200, 250

Charakterystyka:

Arctic Silk+ to biały, powlekany papier o gładkiej, jedwabistej, półmatowej powierzchni, zapewniającej doskonałą reprodukcję zdjęć oraz tekstu. Charakteryzuje się wysoką nieprzezroczystością, sztywnością i doskonałymi właściwościami drukowymi. Powierzchnia jest przyjazna dla czytelnika, a zadrukowane obszary odznaczają się dużą intensywnością barw i wysokim połyskiem nadruku. Papier jest dostępny z certyfikatami FSCTM i PEFC.

 

Grupa: Kreda
Rodzina: Arctic
Kolor: Biały
Dostępna gramatura: 90, 100, 115, 130, 150, 170, 200, 250

Charakterystyka:

Arctic Gloss to wysokiej jakości błyszczący papier powlekany. Jego właściwości gwarantują uzyskanie odbitek o bardzo dobrej reprodukcji barw. Charakteryzuje się on dobrą stabilnością, połyskiem, nieprzezroczystością i wolumenem. Papier Arctic Gloss znajduje zastosowanie do druku albumów, czasopism i materiałów reklamowych. Papier Arctic Gloss  jest dostępny z certyfikatem FSCTM.

Grupa: Offset
Rodzina: Munken
Kolor: Biały/Kremowy
Dostępna gramatura: 70, 80, 90, 100, 115, 150, 300

Charakterystyka:

Munken Print White to idealny surowiec do produkcji książek, ekskluzywnych albumów i personalizowanych artykułów biurowych. Łączący najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych jest to materiał o  wysokiej jakości. Papier Munken Print White, w arkuszach i zwojach, dostępny jest w szerokiej gamie spulchnień i gramatur, co umożliwia drukowanie np.  okładek i wkładek tej samej jakości. Występuje również w wersji o odcieniu kremowym: Munken Print Cream. Papier jest dostępny z certyfikatami FSCTM i PEFC.